O nás

Firma T&F Plast s.r.o. vznikla na základe našej 22-ročnej praxe a tvrdej práce v oblasti plastovej výroby - vstrekovanie plastov, extrudovanie plastov (vytláčanie tlakom), tvarovania a vyfukovania plastov.

Na základe nadobudnutých skúseností a pozitívnych výsledkov našej práce v tejto oblasti priemyslu a dlhoročnej práce pre plastikárske zahraničné firmy na Slovensku sme sa po zrelom zvážení, s vierou vo vlastné schopnosti, kontaktmi a profesionálnym prehľadom v tomto odbore rozhodli (vrátane riadenia stredných firiem, na pozíciach vo výrobnej časti) vybudovať vlastnú vstrekolisovňu a ponúkať ďalšie služby spojené s týmto typom výroby.

Našim zákazníkom ponúkame skúsenosti z oblasti elektrotechnických plastov, osvetľovacej techniky a medicínskej výroby. Ich úspech je aj naším úspechom. Slogan našej spoločnosti “We think for you in advance” predstavuje a zdôrazňuje najväčšiu devízu, ktorú môže výrobca/dodávateľ dať svojim zákazníkom. Cieľom spoločnosti T&F Plast s.r.o. je zabezpečiť svojim zákazníkom tú najvyššiu možnú kvalitu plastových výrobkov v termíne, ktorý zákazník požaduje, za ceny prijateľné pre obe strany.

Chceme byť pre vás podporou vo všetkých oblastiach, ktoré budú v našich možnostiach. Ponúkame dlhoročné skúsenosti - a to od nákresu zákazníkovej predstavy na papieri, cez technické riešenia, výroby foriem až po sériovú výrobu. Najväčšie skúsenosti máme s materiálmi PMMA, PC, PS, PE, PP, a PA.

Sme špecialisti v oblasti osvetľovacej techniky, ale zároveň sme otvorení výrobe komponentov pre automobilový priemysel. V súčasnosti úzko spolupracujeme pri rozbehnutí nových projektov pre automobilku Jaguar Land Rover, kde naše technické oddelenie odovzdáva svoje vedomosti a zručnosti, no zároveň aj zbiera skúsenosti a nadväzuje spoluprácu s inými plastikárskymi firmami.

Chcete vedieť viac?

Ozvite sa nám a nájdeme pre vás ideálne riešenie.