Technická podpora

Výroba plastových výrobkov akoukoľvek technológiou je proces zložitý a má aj svoje limity. Ak máte pochybnosti o novom alebo bežiacom projekte, potrebujete poradiť a zároveň zistiť, či nie je možné vyrábať viac ekonomicky (napr. znížiť odpad pri výrobe), prípadne nie ste spokojný s priebehom výroby, neváhajte a kontaktujte nás.

Prídeme, zhodnotíme, poradíme, navrhneme riešenia a spustíme výrobu.

Tím našich expertov prejde celý proces vašej výroby od diagnostiky stavu stroja, periférií a technológií cez všetky kroky technologického postupu a vypracuje vám optimalizáciu výrobného procesu, aby ste mali čo najširšie procesné okienko v čo najkratšom cyklovom čase. Pomôžeme so stabilizáciou výrobného procesu, formulármi aj procedúrami.

Aj keď sa zdá, že optimalizácia výrobného procesu pred zahájením sériovej výroby je časovo zdĺhavá a nákladná, v konečnom dôsledku šetrí čas vašich strojov, nástrojov a technológií, ako aj hodiny strávené pri lise opätovným zoraďovaním a dolaďovaním procesu, teda ľudských zdrojov. A čas sú peniaze, o ktoré sa prichádza hlavne pri nesprávnom rozbehnutí nového projektu.

Vzorky vyrobené za hodinku či dve, pri ktorých sa procesný technik pravdepodobne trafil niekde do rohu procesného okienka, môžu neskôr pri najmenšej odchýlke parametrov a sériovej výrobe, váš proces posunúť do výroby NOK kusov. Prídete tak nielen o zárobok, ale stratíte čas a možno aj dôveru zákazníka.

Precízna, kvalitná a efektívna príprava výrobného procesu v prvotnom štádiu projektu je na nezaplatenie, pretože je to vaša identita. Z pohľadu každého zákazníka je identita a obojstranná dôvera veľmi podstatná. Ponúkame symbiózu, s ktorou dosiahneme vytýčený cieľ.

Kontaktujte nás a my využijeme naše know-how a nadobudnuté skúsenosti a pomôžeme vám nastaviť stabilný proces výroby. V prípade nutnosti sme pripravení pomôcť aj s modifikáciou foriem, ktoré pre vás radi zabezpečíme.

Chcete vedieť viac?

Ozvite sa nám a nájdeme pre vás ideálne riešenie.